Rogaininga treniņa 7.kārta 20-21.03.2021
20-21.03.2021
Sveikuļi
COK SILVA
Start:10:00:00
Sunset:19:00:00
Sunrise:08:00:00
7.KāRTA
PlaceNRClassName MembersTime
Points
Penalty
Result Place in class
141V Krūšu inspekcija Guntis Šmaukstelis LAT
2:31:39
91
0
91 V:1.
22V aigars Aigars Vārna LAT
2:46:48
88
0
88 V:2.
374V ValtersK Valters Kaminskis LAT
2:56:50
85
0
85 V:3.
461V RM Raitis Muižnieks LAT
2:54:43
84
0
84 V:4.
555X PALEJU BUKI Alvita Mirecka LAT
Andris Mireckis LAT
2:54:57
83
0
83 X:1.
614V BEZ STRESA Viesturs Šlosbergs LAT
2:47:01
80
0
80 V:5.
710X Astnieki un ķepnieki Madara Apsalone LAT
Jānis Kalniņš LAT
2:52:56
79
0
79 X:2.
873V Ursus Jānis Kukks LAT
2:55:24
79
0
79 V:6.
949V Lieliskie Ainārs Grīnvalds LAT
Harijs Meiers LAT
2:55:33
77
0
77 V:7.
1032S Ilze Ilze Lapiņa LAT
2:57:35
76
0
76 S:1.
1111X B3 Ieva Godiņa LAT
Mārtiņš Godiņš LAT
2:43:19
75
0
75 X:3.
1263X Saulkrasti Showel Racing Team Zane Gruberte LAT
Eduards Pāķis LAT
2:55:17
74
0
74 X:4.
1327S Es pati Anita Užule LAT
2:57:53
74
0
74 S:2.
1434S Inese Inese Vārna LAT
2:53:51
73
0
73 S:3.
1578V Viens pats mežā Edgars Zaķis LAT
2:46:59
72
0
72 V:8.
1637V Jautrais jenots Ješka Jānis Grāmatnieks LAT
2:50:13
70
0
70 V:9.
1728X Freeride Daiga Beinere LAT
Kaspars Purmalis LAT
2:55:46
69
0
69 X:5.
184V Alnis brīvsolī bez Kreisās Ilmārs Dukulis LAT
2:52:57
68
0
68 V:10.
196V Alussala 2 Dzintars Laķis
Kristofers Laķis
Kaspars Bāliņš
2:52:07
67
0
67 V:11.
205V ALUSALA Austris Lepiksons LAT
Arvis Zvanītājs LAT
2:55:23
67
0
67 V:12.
2160X RK Mītava Mareks Bulkovskis LAT
Skaidrīte Ziediņa LAT
2:42:48
66
0
66 X:6.
2267V TAKA Pēteris Īvāns LAT
2:56:56
65
0
65 V:13.
2352V Mēs ar brāli kolosāli! Kārlis Prulis LAT
Edgars Prulis-Munda LAT
2:57:30
64
0
64 V:14.
2424V eBIOpower Gatis Gaņģītis LAT
Juris Pētersons LAT
2:49:17
63
0
63 V:15.
251V AGARIS LATVIA Renārs Skudra LAT
Uldis Skudra LAT
2:51:39
63
0
63 V:16.
2659V Pusdienas ārpus mājas Mārcis Plūme LAT
Mārtiņš Malzubris LAT
2:53:31
63
0
63 V:17.
2723S Dzintars matos Gunta Brazauska LAT
Kristīne Kadaša LAT
2:53:42
63
0
63 S:4.
2835V INEXCESS Edgars Puķītis LAT
Edgars Rumba LAT
Rinalds Puķītis LAT
2:57:11
63
0
63 V:18.
2980X Vispār mēs atbraucām skatīties putnus Roberts Kiršteins LAT
Ieva Ozolniece LAT
2:57:32
63
0
63 X:7.
3021X Durbes bizoņi Silvija Penkule LAT
Māris Penkulis LAT
2:56:17
60
0
60 X:8.
3143V Latvia TrailRace Mārtiņš Freibergs LAT
2:58:20
60
0
60 V:19.
3262V Ruksis Ģirts Strujevičs LAT
2:50:11
58
0
58 V:20.
3322S Dzintarlapsas Ilze Krēmere LAT
Ieva Simsone LAT
2:53:43
58
0
58 S:5.
3448V LF Andris Kikusts LAT
2:35:43
53
0
53 V:21.
3539S JNSC Gerda Sirma LAT
2:56:50
53
0
53 S:6.
3636S INTA Inta Poriķe LAT
2:56:54
53
0
53 S:7.
3746X Lāči Kārlis Lācis LAT
Vineta Vilistere-Lāce LAT
2:54:31
52
0
52 X:9.
3845S Latvietes Santa Blūma LAT
Lāsma Šlosberga LAT
2:55:18
52
0
52 S:8.
3953S Mēs ar putniem Gunta Blūzma LAT
Laura Mazmača LAT
2:57:53
51
0
51 S:9.
4025S Eju līdakās Ieva Grauduma LAT
2:50:13
50
0
50 S:10.
4176S Vēsā mierā Jolanta Galzone LAT
2:46:50
49
0
49 S:11.
4213X Bārs ""Pēdējā Cerība"" Jānis Bitenieks LAT
Katrīna Šaplaka LAT
2:59:42
49
0
49 X:10.
4391X Asie pipari Ilmars Kaulakans
Līga Ābelniece
2:50:25
45
0
45 X:11.
4431X Ikšķile Volli Kukk LAT
Ruta Kukka LAT
2:53:04
44
0
44 X:12.
4518V COK Silva/ LMC Rihards Akimovs LAT
Gustavs Akimovs LAT
2:56:18
43
0
43 V:22.
4617X Cīruļi dienā Ligija Cīrule LAT
Jānis Cīrulis LAT
2:57:17
41
0
41 X:13.
4765S Skaidrīte Skaidrīte Otaņķe LAT
2:50:13
40
0
40 S:12.
4850V Māris Māris Otaņķis LAT
2:52:12
40
0
40 V:23.
499X ALUSALA 5 Inguna Ieviņa LAT
Anatolijs Ieviņš LAT
2:52:32
40
0
40 X:14.
5058V Pēteris Pēteris Zariņš LAT
2:03:23
38
0
38 V:24.
5147X Lēnām Ģirts Bogdanovs LAT
Eva Dzene LAT
2:34:02
38
0
38 X:15.
5254S Mikrene Jana Smelēna LAT
2:55:38
38
0
38 S:13.
5326S Es Zane Blumberga LAT
2:39:59
36
0
36 S:14.
5451X Meža smilgas Līga Smilgaine LAT
Jānis Smilgainis LAT
2:15:52
35
0
35 X:16.
5515X Brīvdiena Kristīne Antiņa LAT
Gints Antiņš LAT
2:51:32
34
0
34 X:17.
5669S Tukums I Inese Purgaile LAT
2:50:56
33
0
33 S:15.
5738S JāņogUpe Lauma Simsone LAT
Helēna Simsone LAT
2:51:46
33
0
33 S:16.
5856X Pavasara sniegpulksteņi & Co Ginta Šenfelde LAT
Rihards Šenfelds LAT
2:59:47
33
0
33 X:18.
5966S Stirnas mežā Vēsma Kaņepe LAT
2:51:14
32
0
32 S:17.
6012S Baiba Baiba Ozola LAT
2:40:10
30
0
30 S:18.
6195V Marčello Mārcis Gulbis LAT
2:51:49
29
0
29 V:25.
623S Aija Aija Krūze LAT
2:52:50
29
0
29 S:19.
6319X DO Daina Celma- Zida LAT
Oskars Zids LAT
2:25:49
23
0
23 X:19.
6442S Krūzes Sandra Krūze LAT
2:40:13
23
0
23 S:20.
6516X C vitaminizēts Dace Pētersone LAT
Gatis Pētersons LAT
2:52:38
23
0
23 X:20.
6675S VELTA Velta Zjatkova LAT
2:33:56
21
0
21 S:21.
6782X Kaktuss Anna Kiršteina LAT
Ansis Ciemleja LAT
2:46:34
20
0
20 X:21.
6820S Dundurzaķi Anita Dundure LAT
Zanda Zeltzaķe LAT
2:23:22
19
0
19 S:22.
6981S You got to use your brain! Māra Krūmiņa LAT
1:27:53
3
0
3 S:23.
-44S Latviešu žubes Valda Stova LAT
Līga Šupstika LAT
3:00:09
19
0
LATE
-70X Tuntulīši Elīna Krēmere LAT
Oskars Kārlis Klaumanis LAT
3:00:10
58
0
LATE
-7X ALUSALA 3 Aiva Laķe LAT
Armands Trinskis-Laķis LAT
Sandra Laķe LAT
Līga Bāliņa
3:00:34
45
0
LATE
-57S Pavasaris Una Vanaga LAT
3:00:38
33
0
LATE
-71S Turpinājums sekos Inta Vitauska LAT
3:00:41
19
0
LATE
-93V Brunavieši Guntars Žilinskis LAT
Rihards Žilinskis LAT
3:01:01
61
0
LATE
-33V Imants imants Garoza LAT
3:01:12
60
0
LATE
-40X Kapteinis Bremze Aleksandrs Bodiļevs LAT
Barbara Bodiļeva LAT
3:03:06
37
0
LATE
-77S viens pats čubīts pa kluso Inga Prule-Munda LAT
3:03:37
33
0
LATE
-79V Viens pats mežā 2 Aldis Razgaila LAT
3:04:52
33
0
LATE
-92X Kapteinis Bremze 2 Elizabete Neimiševa
Mārcis Laganovskis
3:06:20
36
0
LATE
-68S Talsu pauguraines zaķi Natālija Joničenko LAT
Raivita Birkentāla LAT
3:36:39
35
0
LATE

COK Silva Rogain Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2019 www.tak-soft.com