Rogainingu treniņu 3.kārta 26-27.12.2020
26-27.12.2020
Sveikuļi
COK SILVA
Start:10:00:00
Sunset:15:00:00
Sunrise:08:00:00
3.KARTA
PlaceNRClassName Club Ctry MembersTime
Points
Penalty
Result Place in class
145V Krūšu Inspekcija LAT Guntis Šmaukstelis LAT
2:57:52
78
0
78 V:1.
23V aigarsV LAT Aigars Vārna LAT
2:55:05
70
0
70 V:2.
363V Onkuļi LAT Einars Masteiko LAT
Ingus Portnajs LAT
2:55:48
70
0
70 V:3.
447V Labenieks LAT Kārlis Jurševics LAT
2:50:38
68
0
68 V:4.
55V andronkuls LAT Andris Leja LAT
2:58:33
68
0
68 V:5.
629V Free ride LAT Kaspars Purmalis LAT
Ģirts Mauliņš
2:49:25
64
0
64 V:6.
72V AGARIS LATVIA LAT Renārs Skudra LAT
2:53:14
64
0
64 V:7.
842X Kļūdu kaskāde LAT Sandis Zukulis LAT
Elīna Petrovska LAT
2:50:34
63
0
63 X:1.
934S IR LAT Ieva Rukšāne LAT
2:53:30
63
0
63 S:1.
1011X B3 LAT Mārtiņš Godiņš LAT
Ieva Godiņa LAT
2:53:55
63
0
63 X:2.
111V 3A LAT Aigars Actiņš LAT
2:54:36
63
0
63 V:8.
1267X PB LAT Sandis Pētersons LAT
Ieva Biedrīte LAT
2:54:44
63
0
63 X:3.
1364X PALEJU BUKI LAT Alvita Mirecka LAT
Andris Mireckis LAT
2:58:59
63
0
63 X:4.
1468S Puķītes LAT Laura Puķīte LAT
Irita Puķīte LAT
2:51:33
62
0
62 S:2.
1532S Ilze LAT Ilze Lapiņa LAT
2:51:19
61
0
61 S:3.
169X Astnieki un ķepnieki LAT Jānis Kalniņš LAT
Madara Apsalone LAT
2:54:18
61
0
61 X:5.
1772V RM LAT Raitis Muižnieks LAT
2:55:36
61
0
61 V:9.
1810V Atriebīgais jenots LAT Toms Purgailis LAT
2:50:36
59
0
59 V:10.
1959X Meža Spirits LAT Kaspars Zudrags LAT
Dace Gaigala
2:53:27
59
0
59 X:6.
2094V Viens pats mežā LAT Edgars Zaķis LAT
2:55:36
59
0
59 V:11.
2186V Tatata LAT Aleksandrs Ta LAT
2:56:54
59
0
59 V:12.
2298S Ziemeļkurzemes meitenes LAT Inese Vārna LAT
Ieva Meiere LAT
2:51:07
57
0
57 S:4.
2355V Lieliskie LAT Harijs Meiers LAT
Ainārs Grīnvalds LAT
2:56:01
57
0
57 V:13.
2471V Pusdienas ārpus mājas LAT Mārcis Plūme LAT
Mārtiņš Malzubris
2:52:46
56
0
56 V:14.
2581V SkatsNo LAT Jānis Incenbergs LAT
2:53:10
56
0
56 V:15.
2682V Smarde Active LAT Dagnis Kjahjars LAT
2:56:47
54
0
54 V:16.
2726V eBIOpower LAT Juris Pētersons LAT
Gatis Gaņģītis LAT
2:57:05
54
0
54 V:17.
2849V Latvia TrailRace LAT Mārtiņš Freibergs LAT
2:51:07
53
0
53 V:18.
29102X Pašiem prieks Gita Gaisa
Uldis Gaiss
2:51:16
53
0
53 X:7.
3035V Jānis N LAT Jānis Nāgelis LAT
2:57:29
53
0
53 V:19.
3183V TAKA LAT Pēteris Īvāns LAT
2:50:26
51
0
51 V:20.
3256S ManIrAuksts LAT Sanda Lapiņa LAT
2:53:43
51
0
51 S:5.
3324S Dzintarlapsas LAT Ilze Krēmere LAT
Ieva Simsone LAT
2:55:11
51
0
51 S:6.
347X Assie pipari LAT Ilmars Kaulakans LAT
Līga Ābelniece LAT
2:55:53
51
0
51 X:8.
3537S Jūra līdz ceļiem LAT Ieva Vītoliņa LAT
Indra Segliņa LAT
2:56:34
51
0
51 S:7.
36105V Vecajam Gulbim puika Mareks Gulbis
2:53:06
49
0
49 V:21.
3761S MjauMjau LAT Jolanta Bura LAT
Līga Vībure LAT
2:58:50
49
0
49 S:8.
3814V BEZ STRESA LAT Viesturs Šlosbergs LAT
2:48:10
48
0
48 V:22.
3976V Saldenieki LAT Jānis Pūpols LAT
Ansis Ansbergs LAT
2:59:06
48
0
48 V:23.
408V Assie pipari 2 LAT Harijs Lacars LAT
Guntis Vītolnieks LAT
2:54:16
47
0
47 V:24.
4121X Dejavu LAT Salvis Daģis LAT
Ilona Daģe LAT
2:54:34
47
0
47 X:9.
4253V LF LAT Andris Kikusts LAT
2:46:15
45
0
45 V:25.
4384S TAKA-2 LAT Dace Traniņa LAT
Aiva Jakovela LAT
2:55:21
45
0
45 S:9.
4444X Krones iela LAT Linda Rožkalna LAT
Aivars Rožkalns LAT
2:56:02
45
0
45 X:10.
4591V V & V LAT Valdis Stupāns LAT
Valdis Sirsniņš LAT
2:58:39
45
0
45 V:26.
4623X Durbes bizoņi LAT Silvija Penkule LAT
Māris Penkulis LAT
2:54:48
44
0
44 X:11.
4793S Vēsā mierā LAT Jolanta Galzone LAT
2:43:19
43
0
43 S:10.
4848X Lampiņu drudzis LAT Andris Sarksņa LAT
Ada Vītoliņa LAT
2:54:29
43
0
43 X:12.
4931X Ikšķile LAT Ruta Kukka LAT
Volli Kukk LAT
2:58:26
41
0
41 X:13.
50100V Lustes Ivars Liepiņš
2:52:30
40
0
40 V:27.
5189V Unlimited LAT Helmuts Cīrulis LAT
2:57:56
38
0
38 V:28.
5262X Mona-X LAT Pēteris Zariņš LAT
Baiba Ozola LAT
2:58:07
38
0
38 X:14.
5375V run LAT DAINIS KREICBERGS LAT
2:50:00
37
0
37 V:29.
5499V Marčello Mārcis Gulbis
2:55:21
36
0
36 V:30.
556S ApPasaule O-Team LAT Evita Gause LAT
Sigita Cimermane LAT
2:50:07
35
0
35 S:11.
5680S Skaidrite Skaidrite Otanķe
2:56:48
34
0
34 S:12.
5757V Māris LAT Māris Otaņķis LAT
2:58:00
34
0
34 V:31.
5866S Paulīne LAT Mudīte Šteina LAT
2:58:14
34
0
34 S:13.
5974X rumpainīši LAT Elīna Masteiko LAT
Jānis Krastiņš LAT
2:58:32
34
0
34 X:15.
6018V Cimermaņi LAT Edvards Cimermanis LAT
Kaspars Cimermanis LAT
2:49:45
33
0
33 V:32.
6151S Latvietes LAT Santa Blūma LAT
Lāsma Šlosberga LAT
2:38:27
32
0
32 S:14.
6269X Purva bridēji LAT Baiba Nummure LAT
Nauris Čablis LAT
Mārtiņš Čablis LAT
2:58:11
32
0
32 X:16.
6341S Kas meklē, tas atrod! LAT Kristīna Ēce LAT
Naomi Oppeneer LAT
2:41:29
30
0
30 S:15.
6452X Lēnām LAT Eva Dzene LAT
Ģirts Bogdanovs LAT
2:48:46
30
0
30 X:17.
6520S Čop ČOp Čop LAT Gunita Sprūde LAT
2:55:50
30
0
30 S:16.
6665X Patriots LAT Katrīne Heisele LAT
Jānis Viškurs LAT
2:36:56
28
0
28 X:18.
6727S Es LAT Zane Blumberga LAT
2:43:54
27
0
27 S:17.
6860X Mikrene LAT Ingars Ruiķis LAT
Jana Smelēna LAT
2:58:20
27
0
27 X:19.
6958S Meža smilgas LAT Līga Smilgaine LAT
2:29:29
25
0
25 S:18.
70101V Meža smilgas 2 Jānis Smilgainis
2:41:03
25
0
25 V:33.
7115X Brīvdiena LAT Kristīne Antiņa LAT
Gints Antiņš LAT
2:41:28
25
0
25 X:20.
7219X Cīruļi naktī LAT Jānis Cīrulis LAT
Ligija Cīrule LAT
2:50:54
24
0
24 X:21.
7390X UpesZvani LAT Lauma Simsone LAT
Helēna Simsone LAT
Jēkabs Pētersons LAT
2:54:09
24
0
24 X:22.
7412X Bārs ""Pēdējā Cerība"" LAT Jānis Bitenieks LAT
Katrīna Šaplaka LAT
2:52:34
23
0
23 X:23.
7596X XYZ LAT Dace Pētersone LAT
Gatis Pētersons LAT
2:44:12
20
0
20 X:24.
7622X DO LAT Daina Celma-Zida LAT
Oskars Zids LAT
2:36:17
18
0
18 X:25.
7717X Caurvējš LAT Katrīna Žukova LAT
Andrievs Zalāns LAT
2:44:23
18
0
18 X:26.
7828X FoodLink LAT Valters Slava LAT
Marta Lilientāle LAT
2:46:51
18
0
18 X:27.
7970X Purvenieks LAT Reinis Gruduls LAT
Anna Veismane LAT
2:52:17
17
0
17 X:28.
8054V Lielā pastaiga LAT Artis Puķīte LAT
Gatis Puķīte LAT
2:56:33
16
0
16 V:34.
8113V bez nosaukuma LAT Māris Beikerts LAT
2:58:57
16
0
16 V:35.
8277S Satelīti LAT Ingūna Leiškalne LAT
2:38:42
15
0
15 S:19.
8350S Latviešu žubes LAT Līga Šupstika LAT
Valda Stova LAT
2:57:15
14
0
14 S:20.
8436X Jurši LAT Vija Jurševica LAT
Ārons Jurševics LAT
2:52:27
13
0
13 X:29.
8588S Turpinājums sekos LAT Inta Vitauska LAT
2:55:21
12
0
12 S:21.
8679S Sestdiena mežā LAT Inga Salmiņa LAT
Anita Dundure LAT
2:25:54
9
0
9 S:22.
-73V Ruksis LAT Ģirts Strujevičs LAT
3:00:19
33
0
LATE
-104X Saulkrasti Showel Raicing Team Zane Gruberte
Eduards Pāķis
3:00:25
50
0
LATE
-92S Vāveres LAT Ieva Bernauska LAT
Līga Lietiņa LAT
3:00:57
27
0
LATE
-95V Where's The Finish? LAT Guntars Mankus LAT
3:02:15
82
0
LATE
-39X Kapteinis Bremze LAT Aleksandrs Bodiļevs LAT
Barbara Bodiļeva LAT
3:05:31
12
0
LATE
-33V individuāli LAT Jānis Kukks LAT
3:06:16
64
0
LATE
-103X Uzpūtenis Klinta Mellupa
Ralfs Mellups
Agute Klints
3:06:56
15
0
LATE
-85S Talsu pauguraines zaķi LAT Natālija Joničenko LAT
Raivita Birkentāla LAT
3:07:27
28
0
LATE
-25S Dzintars Tavos matos LAT Kristīne Kadaša LAT
3:08:43
38
0
LATE
-40X Kapteinis Bremze 2 LAT Elizabete Neimiševa LAT
Mārcis Laganovskis LAT
3:09:17
27
0
LATE
-43X Krēmerbērni LAT Elīna Krēmere LAT
Krišjānis Krēmers LAT
3:09:24
44
0
LATE
-87S Tukums I LAT Inese Purgaile LAT
3:18:19
28
0
LATE
-97S Zaiga LAT Zaiga Ozoliņa LAT
3:23:37
56
0
LATE
-78X Saulkrastu diebēji LAT Uģis Kūliņš LAT
3:23:38
56
0
LATE
-46S Krūzes LAT Sandrs Krūze LAT
6:15:54
12
0
LATE

COK Silva Rogain Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2019 www.tak-soft.com