BRĪVĪBAS ROGAININGS / FREEDOM ROGAINE 12.11.2016
12.11.2016
Tukuma apkārtne, Tukums
COK Silva
Start:12:00:00
Sunset:16:30:00
Sunrise:08:00:00
ROGAIN4
PlaceNRClassName Ctry MembersTime
Points
Penalty
Result Place in class
12604MV4 Apes novads 4 LAT Māris Vabulnieks M 50 LAT
Raivis Kalniņš M 42 LAT
3:53:50
116
0
116 MO4:1. MV4:1. PV:1.
22304MO4 Saldus novada pašvaldība LAT Ainars Mankus M 41 LAT
Juris Zilvers M 29 LAT
4:00:28
117
-1
116 MO4:2. PV:2.
32502XO4 I&A LAT Ilze Cahrausa W 26 LAT
Artūrs Hirkovskis M 27 LAT
3:54:25
112
0
112 XO4:1.
42603MV4 Skriesim mežā LAT Mareks Tumašs M 40 LAT
Imants Garoza M 41 LAT
3:58:46
108
0
108 MO4:3. MV4:2.
52506XO4 Ropažu novada pašvaldība LAT Mārtiņš Vimba M 38 LAT
Daiga Jermaka W 32 LAT
3:59:07
106
0
106 XO4:2. PV:3.
62401WO4 Run for Fun LAT Ilze Mīlenberga W 34 LAT
Inese Janpaule W 31 LAT
3:55:55
100
0
100 WO4:1.
72601MV4 Valmiera 2 LAT Jānis Riža M 41 LAT
Gints Trēziņš M 40 LAT
3:58:43
99
0
99 MO4:4. MV4:3. PV:4.
83104XSV4 Jaunpiebalga LAT Sarmīte Vlodare W 58 LAT
Jānis Biezais M 65 LAT
3:58:06
95
0
95 XO4:3. XV4:1. XSV4:1. PV:5.
92306MO4 OK Kurmis LAT Gundars Balodis M 31 LAT
Artūrs Pauliņš M 27 LAT
3:01:57
94
0
94 MO4:5. PV:6.
102811XV4 Matrix AR LAT Andrejs Gaumigs M 53 LAT
Rota Šņuka W 53 LAT
3:56:58
92
0
92 XO4:4. XV4:2.
112301MO4 Brīvie LAT Dairis Magone M 25 LAT
Jānis Rudēvics M 46 LAT
4:07:36
100
-8
92 MO4:6.
122705WV4 Jaunpiebalga LAT Dace Ikšele W 49 LAT
Līga Ābelniece W 52 LAT
3:55:02
90
0
90 WO4:2. WV4:1. PV:7.
132703WV4 Jēkabpils Lūsenes LAT Rita Šķipare W 50 LAT
Sandra Kampāne W 48 LAT
3:52:55
88
0
88 WO4:3. WV4:2. PV:8.
142810XV4 Apes novads 3 LAT Līga Vabulniece W 47 LAT
Guntis Podnieks M 41 LAT
3:56:53
87
0
87 XO4:5. XV4:3. PV:9.
152807XV4 Pa Lūša pēdām LAT Aiva Jakubovska W 43 LAT
Aivars Druvenieks M 60 LAT
3:57:38
87
0
87 XO4:6. XV4:4. PV:10.
162501XO4 Saldus novada pašvaldība MIX LAT Agris Robs M 39 LAT
Ērika Roba W 39 LAT
3:57:48
86
0
86 XO4:7. PV:11.
172510XO4 Grobiņas novada pašvaldība LAT Jānis Bethers M 34 LAT
Ilze Kārkliņ W 41 LAT
4:08:11
95
-9
86 XO4:8. PV:12.
182511XO4 Grobiņas novada pašvaldība2 LAT Artis Lādēns M 18 LAT
Sintija Kalna W 27 LAT
3:57:51
85
0
85 XO4:9. PV:13.
192405WO4 Mārupieši 2 LAT Elīna Brigmane W 32 LAT
Solvita Upmane W 39 LAT
3:57:47
82
0
82 WO4:4. PV:14.
202704WV4 Bez steigas! LAT Ildze Straume W 41 LAT
Lāsma Āboliņa W 46 LAT
4:00:25
83
-1
82 WO4:5. WV4:3.
213102XSV4 Durbenieki LAT Silvija Penkule W 56 LAT
Māris Penkulis M 59 LAT
4:03:13
86
-4
82 XO4:10. XV4:5. XSV4:2. PV:15.
222706WV4 Muņa LAT Mudīte Šteina W 53 LAT
4:03:41
86
-4
82 WO4:6. WV4:4.
232307MO4 OAK LAT Oskars Freimanis M 25 LAT
Kristaps Stivrenieks M 25 LAT
4:00:08
81
-1
80 MO4:7.
242503XO4 Tā jau nu nevarēs! LAT Agris Bērziņš M 30 LAT
Kristīne Krūkle-Bērziņa W 30 LAT
Sintija Bērziņa W 28 LAT
Gatis Aispurs M 28 LAT
4:00:42
80
-1
79 XO4:11.
252809MV4 Apes novads 2 LAT Andris Rubins M 40 LAT
Normunds Brazņicāns M LAT
4:06:31
84
-7
77 MO4:8. MV4:4. PV:16.
262513XO4 Mārupieši 1 LAT Ilze Krēmere W 39 LAT
Staņislavs Petrovskis M 30 LAT
Krišjānis Krēmers M 11 LAT
4:06:09
82
-7
75 XO4:12. PV:17.
272812XV4 Burkānciems LAT Aldis Leitlands M 46 LAT
Ieva Leitlande W 41 LAT
4:29:47
105
-30
75 XO4:13. XV4:6.
282509XO4 Jaunpiebalga LAT Inga Lūsa W 27 LAT
Dāvis Lūsa M 25 LAT
3:50:27
73
0
73 XO4:14. PV:18.
292602MV4 Vēsā mierā LAT Viesturs Puriņš M 50 LAT
Ojārs Milleris M 57 LAT
3:56:13
73
0
73 MO4:9. MV4:5.
302808XV4 Gandrīz Trio LAT Juris Naglis M 54 LAT
Ginta Bērziņa W 48 LAT
4:03:23
75
-4
71 XO4:15. XV4:7.
312505XO4 Dejotāji LAT Ligija Cīrule W 27 LAT
Līga Grīsle W 27 LAT
Jānis Cīrulis M 29 LAT
3:48:12
69
0
69 XO4:16.
323101XSV4 INJA LAT Ināra Linde W 62 LAT
Jānis Linde M 62 LAT
3:50:24
66
0
66 XO4:17. XV4:8. XSV4:3.
332804XV4 Treknie putni LAT Līga Gulbe W 50 LAT
Balvis Gulbis M 56 LAT
3:50:20
65
0
65 XO4:18. XV4:9.
342302MO4 Valmiera 1 LAT Raivis Grīviņš M 35 LAT
Jānis Bērziņš M 29 LAT
4:18:48
84
-19
65 MO4:10. PV:19.
352305MO4 Jēkabpils Lūši LAT Ilmārs Lucijanovs M 50 LAT
Rolands Ludboržs M 25 LAT
3:58:12
62
0
62 MO4:11. PV:20.
362803XV4 Jaunais vilnis LAT Ivars Laimīte M 48 LAT
Elga Ence W 52 LAT
3:54:51
61
0
61 XO4:19. XV4:10.
372702WV4 Jelgavas pilsētas pašvaldība LAT Līga Gutnika W 42 LAT
Marika Cabija W 43 LAT
3:57:41
61
0
61 WO4:7. WV4:5. PV:21.
382701WV4 i2 LAT Inguna Eglīte W 52 LAT
Inga Vaļska W 43 LAT
3:55:08
60
0
60 WO4:8. WV4:6. PV:22.
392805XV4 Raja LAT Jānis Busenbergs M 57 LAT
Ramona Gredzena W 52 LAT
3:55:40
59
0
59 XO4:20. XV4:11. PV:23.
403105XSV4 JAZA LAT Andra Jansone W 56 LAT
Aldis Zavickis M 61 LAT
3:56:34
57
0
57 XO4:21. XV4:12. XSV4:4.
412504XO4 VEPRI LAT Mārtiņš Aleksejevs M 25 LAT
Edgars Aleksejevs M 22 LAT
Anete Kampare W 25 LAT
Mārtiņš Sergejevs M 25 LAT
3:36:03
56
0
56 XO4:22.
422514XO4 Pilsētnieki mežā LAT Santa Liepkalne W 31 LAT
Andrejs Liepkalns M 34 LAT
4:05:23
60
-6
54 XO4:23.
432801XV4 Satelīti LAT Ingūna Leiškalne W 56 LAT
Māris Jēkabsons M 52 LAT
3:47:40
51
0
51 XO4:24. XV4:13.
442901MSV4 ARVADARA LAT Arnis Vanags M 56 LAT
Dainis Ragovskis M 55 LAT
3:54:49
45
0
45 MO4:12. MV4:6. MSV4:1.
452404WO4 Kandavas novada dome 2 LAT Anita Dundure W 57 LAT
Dace Seile W 46 LAT
Līga Šupstika W 31 LAT
3:58:21
45
0
45 WO4:9. PV:24.
462806XV4 Durbes domnieki 1 LAT Andrejs Radzevičs M 49 LAT
Gita Žīgure W 51 LAT
3:55:53
44
0
44 XO4:25. XV4:14. PV:25.
472407WO4 Mārupes raganiņas LAT Ilona Eglīte W 35 LAT
Kristiana Ābelīte W 29 LAT
Līga Ēķe W 31 LAT
Anete Teikmane W 37 LAT
3:50:39
41
0
41 WO4:10. PV:26.
482802XV4 Bruņurupuči LAT Egīls Ancāns M 51 LAT
Sandra Ancāne W 51 LAT
3:56:39
38
0
38 XO4:26. XV4:15.
492512XO4 Kandavas novada dome 1 LAT Dace Rudēvica W 43 LAT
Anita Šimkēviča W 36 LAT
Simona Stepiņa W 39 LAT
Normunds Štoferts M 48 LAT
3:58:00
38
0
38 XO4:27. PV:27.
503103XSV4 Grobiņas novada pašvaldība LAT Skaidrīte Otaņķe W 56 LAT
Māris Otaņķis M 60 LAT
3:51:52
37
0
37 XO4:28. XV4:16. XSV4:5. PV:28.
512406WO4 Rojas zelta zivtiņas LAT Liene Voronova W 42 LAT
Ieva Zemele W 32 LAT
Andželika Dubure W 27 LAT
Baiba Dāldere W 36 LAT
Inga Sļepcova W 32 LAT
3:28:25
31
0
31 WO4:11. PV:29.
522402WO4 Durbes domnieki 2 LAT Anna Kuduma W 26 LAT
Madara Lagzdiņa W 26 LAT
Signe Rozenšteina W 35 LAT
3:11:12
25
0
25 WO4:12. PV:30.
532201XJ4 Botplēši LAT Laura Vasele W 12 LAT
Alekss Marks Prohorovs M 14 LAT
Ralfs Konovs M 12 LAT
3:50:14
25
0
25 XO4:29. XJ4:1.
542508XO4 Jaunpils novada dome LAT Andris Fridrihsons M 29 LAT
Lāsma Zariņa W 29 LAT
Jānis Zariņš M 33 LAT
Dace Adiņa W 36 LAT
Artūrs Zaremba W 38 LAT
3:55:23
7
0
7 XO4:30. PV:31.
-2902MSV4 Apes novads 1 LAT Viesturs Dandens M 55 LAT
Juris Ozoliņš M 61 LAT
0:00:00

DNS
-3302WUV4 AI SI LAT Silvija Segliņa W 66 LAT
Aija Andersone W 80 LAT
0:00:00

DNS

Orientēšanās klubs "Alnis" Rogain Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2014, www.tak-soft.com