31. Tukuma kauss

orientēšanās sportā

 

Organizatori.

COK SILVA

Dalībnieki.

Visi orientēšanās sporta cienītāji.

Vieta, laiks un programma.

Sacensības notiek 2014. gada 14. septembrī.

Sacensību centrs: Sekļa ezera apkārtnē (Marķējums no Tukuma-Engures ceļa 3.km)

Ierašanās un reģistrācija sacensību centrā14. 09. 2014 no 9.00 līdz 11.00.

 

Kopējais starts ap 12.00 izvēles distancē

Vecuma grupās SV 12, 14, 16, A, B, 40, 50, 60, 70

Atzīmēšanās visās distancēs ar SI kartēm.

Karte un distanču parametri.

Kartes mērogs – 1:10 000, augstumlīknes – 5 m.

Izvēles distances, katrai vecuma grupai izvēloties organizatoru noteiktu kontrolpunktu skaitu.

 

Apbalvošana.

Visi grupu uzvarētāji saņem COK SILVA un Tukuma novada Domes sarūpētās balvas un diplomus. Apbalvošana notiks pl. 14.00.

Ja grupā dalībnieku skaits līdz 3- apbalvots ar balvu tiek 1. vietas ieguvējs.

Ja grupā dalībnieku skaits 4-5 – apbalvoti ar balvām tiek 1. un 2. vietu ieguvēji.

Ja grupā dalībnieku skaits – 6 un vairāk- apbalvoti ar balvām tiek 1., 2., un 3. vietu ieguvēji.

Pieteikumi.

Pieteikšanās līdz sestdienai- 2014.gada 13. septembrim plkst. 24.00 pa e-pastu: sveikuli@sveikuli.lv

 

 vai ar 50% paaugstinātu dalības maksu- sacensību vietā 14.09.2014 līdz plkst.11.00.

 

Dalības maksa.

SV A, B, 40, 50 – Eur 3,00;

SV 60, 70 – Eur 2,50;

SV 12, 14, 16 – Eur 1,50;

SI kartes īre- Eur 1,00

 

Papildus informācija pa tālr. 29232026 Zipis

 

Vieksmīgus startus!

 

 

Orientēšanās sacensību “SILVA” 2014 kalendārs.

Dalības maksa- pieaugušie- Eur 3,00, skolēni – Eur 1,50, pensionāri -Eur 2,50.
SI kartes īre – Eur 1,00

Aprīlis

15.- Ozoliņi (1)  results/ splits

21.- Orientēšanās prasmju bezmaksas apmācība “Sveikuļos”

22.- Dzelves (2) results/ splits

29.- Milzkalns (3) results/ splits

Maijs

04.- Dižpārgājiens pa Tukuma apkārtni

06.- Kanjons- Dzelves (4) results/ splits

13.- Valgums (5) results/ splits

20.- Ūdru ceļš D (6) results/ splits

27.- Kandava (7) results/ splits

Jūnijs

03.- Melnezers (8) results/ splits

10.- Ūdru ceļš A (9) results/ splits

17.- Sveikuļi (koridori) (10) results/ splits

Augusts

26.- Melnezers (11) results/splits

Septembris

02.- Dzelves (12)

09.- Milzkalns (13)

14.- Tukuma kauss

16.- Valgums (14)

23.- Ūdru ceļš Z (15)

30.- Sveikuļi diena/ nakts (16)

Novembris

18.- Dižpārgājiens pa Tukuma apkārtni

Organizatori.

Tukuma novada Dome, COK SILVA

 Dalībnieki.

Visi aktīvā dzīvesveida piekritēji.silvas_kalendars_karte-1

Kopvērtējumā tiek vērtēti  “Silvas” dalībnieki, kuri ir piedalījušies vismaz 9 kārtās sezonas laikā, no kurām ne mazāk kā 3 ir rudens kārtas. Vērtētas tiek 9 kārtas ar vislielāko punktu skaitu.

KOPVĒRTĒJUMA tabula PĒC 10 KĀRTĀM

Vārds Uzvārds Grupa 1.k. 2.k. 3.k. 4.k. 5.k. 6.k. 7.k. 8.k. 9.k. 10.k.
punkti punkti punkti punkti punkti punkti punkti punkti punkti punkti
1 Matīss Beikmanis V12 0.2 0.1 0.2 0.2 0.2 0.3 0.1 0.2 0.2 0.1
2 Lauma Beikmane S14 0.2 0.2 0.1 0.2 0.1 0.2 0.1 0.1 0.1 0.1
3 Artis Muktupāvels V14 0.1 0.1 0.1 0.2 0.3 0.2 0.4
4 Rebeka Tomsone S12 0.1 0.1 0.1 0.1 0.1
5 Kristaps Balmanis V12 0.1 0.1 0
6 Jānis Karlsons V21 2.7 4.5 3.6 3.6 0.9 2.7 4.5
7 Inese Karlsone S50 1.2 0.6 0.9 0.3 0.3 0.9
8 Juris Karlsons V21 7.2 8.1 7.2 5.4 5.4 4.5 6.3
9 Māris Grīnšteins V70 0 0.6 0.6 0.6 0.6 0.6 0.6 0.6 0.6
10 Marga Jēkabsone S70 0.3 0.3 0.3 0.6 0.1 0.3 0.3
11 Vija Lauva S70 0.6 0.6 0.6 0.3 0.6 0.6 0.6 0.3 0.3
12 Ilmārs Kaulakāns V50 1.8 1.8 1.8 1.8 0.9 2.4 0.9 1.2 0.6 1.8
13 Inese Vēciņa S60 0.3 0.6 0.6 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3
14 Jānis Rudēvics V40 0.3 0.3 0.3 0.3 0.6 0.6 0.6 0.6 0.6 0.6
15 Imants Garoza V21 4.5 5.4 4.5 2.7 2.7 1.8 3.6 5.4 2.7 2.7
16 Andris Šneiders V50 0.3 0.9 0.9 0.9 0
17 Ainārs Mankus V21 6.3 7.2 6.3 4.5 7.2 5.4 4.5 8.1 4.5 5.4
18 Daila Mankusa S70 0.9 0.9 0.9 0.9 0.9 0.3 0.9 0.6 0.6
19 Sintija Apse S21 0.6 0 0.9 0.3
20 Māris Jēkabsons V50 2.4 0.1 1.2 2.4 0.9 1.8 0.9
21 Valdis Bitenieks V21 0.6 1.2
22 Jānis Lukašēvičs V60 0.9 0.9 0.9 0.9 0.9 0.9 0.9 0.9
23 Mārcis Gulbis V60 0.6 0.6 0.6 0.6 0.6 0.6 0.6 0 0.6 0.6
24 Jānis Cīrulis V21 1.8 0.9 1.8 0.9 0.6 0.9 1.8 0.9 0.9 0.9
25 Guntis Ofkants V50 1.2 0.6 0.6 0.6 0.6 0 0.3 0.6
26 Dzintars Laivenieks V50 0.6 1.2
27 Ivars Plankais V50 0 0.8 1.2 1.8 1.8 0 0.6 1.8 1.2 1.2
28 Ainārs Šiliņš V40 1.2 0.6 1.2 0.6 1.2 1.8 1.2
29 Arne Lūsis V40 1.8 1.8 0.6 0 1.8 1.2 1.2 1.2
30 Atvars Važa V40 0.9 0.9 0.9 0.9 0.9 0.9
31 Mārtiņš Gūtmanis V21 3.6 3.6 2.7 7.2
32 Zintis Brasavs-Muižnieks V40 0.6 1.2 1.8 1.2 2.4 2.4 1.8
33 Edīte Grasmane S21 0.3 0.6 0.6 0.6 0.6 1.2 0.6 0 1.8 0.3
34 Inta Poriķe S50 0.9 0.9 1.5 0.9 1.8 1.2 1.5 1.2 0.6
35 Rimants Liepiņš V40 0 1.8 0.9
36 Zane Čilipāne S21 0.6 0.9 0.9 0.9 0.9 0.6 0.9 0 1.2 0.6
37 Anda Germova S50 0.3 0 0.1 0.6 0.3 0.6 0.6 0.3
38 Ilze Skribāne S40 1.2 0.6 0.9 0.6 0 0.6 2.1 0.6 1.8
39 Renāte Važa S40 0.3 0.3 0.3 1.2 0.3 0.6
40 Dace Rudēvica S40 0.9 0.9 0.6 0.9 0 1.2 1.8 0.9 1.5
41 Uldis Vēciņš V21 0.3 0.6 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.6 0.6
42 Andris Kikusts V40 1.8 2.7 2.7 2.7 0.9 1.8
43 Anita Dundure S50 0.6 0.3 0.6 0.6 0.9 0.6 0.9 0.3 0.6 0.3
44 Aira Ošenberga S40 0.6 0 0.3 0.9 0.6 0.3 0.9 0.9
45 Gunda Cīrule S21 0.9 0 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.6 0.9
46 Ivars Vēciņš V70 0.3 0.6 0.9 1.2 0
47 Ligija Gaile S21 0.9 0.9 1.8 0.9 0.6 0.9 0.9 0.9 0.9 0.9
48 Ainārs Grīnvalds V21 5.4 2.7 5.4 3.6 2.7 2.7 3.6 1.8
49 Kaspars Ofkants V21 0.9 1.8 0.9 1.8 0.8 3.6 0.9 1.8 1.8
50 Uldis Dimza V70 0.6 0.3 0.3 0.3 1.2 0.9 0.3 0.6 0.6 0.3
51 Dzintra Bernande S60 0.6 0.3 0
52 Anna Eleonora Freimane S18 0.6 0.6 0.6 0.6 0.6 0.9 0.6 1.2
53 Laura Laiveniece S21 0.3
54 Juris Neimanis V60 0
55 Indra Segliņa S40 0.6 0.6 1.2 0.6 0.6 1.2 2.1
56 Marlēna Zamulovica S21 0 0.6 0.6 0 0
57 Māris Freimanis V21 6.3
58 Jēkabs Segliņš V10 0.2 0.3 0.4 0.1 0.1
59 Irbe Lācare S8 0.3 0.2 0.2 0.2 0.3
60 Māra Segliņa S8 0.2 0.3 0.3 0.3 0.2
61 Keita Grīnvalde S8 0.1 0.1 0.1 0.1 0.1 0.1 0.1
62 Ralfs Potkins V10 0.1 0.1 0.2 0.4
63 Ingūna Leiškalne S50 1.2 0.6 1.5 0.6
64 Māris Sprūdžs V18 0.3 0.3 0.6
65 Egils Ancāns V50 0 0.3 0.6 0.3 0.3 0
66 Mareks Gulbis V21 0.6 0.3 1.2
67 Jānis Segliņš V40 0.9 1.8 0 2.7 1.8 1.8 1.8
68 Viktors Vanags V14 0.1 0.2 0.1 0.3
69 Agnese Akerfelde S21 0.1 1.2 0.2 0.1 0.1 1.4
70 Māra Bolšteina S70 1.2 1.2
71 Raimonds Bondars V21 0.6 3.6 3.6
72 Sandra Ancāne S40 0.1
73 Santa Skribāne S40 1.5 0.9 1.5 0.3 1.2
74 Gints Skribāns V40 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3
75 Inese Lācare S40 1.2 0.9 1.2
76 Līga Ofkante S50 1.2 0.9 0.3 1.2 0.9 0.6
77 Velta Zjatkova S70 0.3
78 Jānis Ozols V70 0.3 0.3 0.3
79 Harijs Lācars V50 0 1.8
80 Agris Pavlovskis V50 1.2
81 Agris Robs V21 6.3
82 Rihards Akimovs V21 4.5 4.5
83 Inese Lācare S40 0.2
84 Maija Erlate S10 0
85 Santa Bergmane S40 0
86 Česlavs Volkovs V14 0
87 Franka Doemer S21 0
88 Jana Demuth S20 0
89 Marta Lagzdiņa S18 0
90 Laura Helmane S18 0
91 Edvards Mazprecnieks V14 0 0.1
92 Danils Laus V14 0 0.3
93 Aivars Teikmanis V70 0.6
94 Gita Gaisa S40 0.6 0.6 2.4
95 Uldis Gaiss V40 1.8 1.8 2.7